O mnie

JA I MOJA HISTORIA

Mam na imię Celina i prawdopodobnie to, co mnie łączy z Tobą to wielka miłość do muzyki – a przede wszystkim do skrzypiec. Już od najmłodszych lat grałam na jakimś instrumencie. Zaczynałam w wieku 4 lat i na samym początku był to flet. W wieku 6 lat poszłam do szkoły muzycznej pierwszego stopnia i to tam zakochałam się w skrzypcach. Na szczęście okazało się, że mam do tego całkiem niezłe predyspozycje, dlatego teraz mogę Ci zaproponować pomoc w nauce Tobie!

Moja historia

Zdjęcie po prawej stronie to jedno z nagrań, które realizowaliśmy z innymi studentami w szkole muzycznej. Bardzo dobrze wspominam ten czas – oczywiście było wtedy bardzo dużo nauki i pracy, ale myślę że wysiłek włożony w naukę gry na skrzypcach opłacił się, w związku z czym mogę teraz wykorzystywać mój talent i grać nie tylko dla siebie, ale również dla innych, a oni chcą tego słuchać!

Zdjęcie po lewej stronie nie jest wcale takie stare. To jedna z prób przed koncertem organizowanym w filharomonii. Mamy doskonałą orkiestrę wraz z dyrygentem przez co praca z takimi ludźmi jest bardzo sympatyczna – wręcz to zaszczyt.

Dzięki tej pracy mam za co żyć, ale przede wszystkim mogę ciągle się rozwijać. Z naszą orkiestrą co jakiś czas mamy wyjazdy do innych zaprzyjaźnionych filharmonii dzięki czemu mogę poznawać inne, interesujące miejsca oraz osoby.

185

Wytrenowanych osób

24

Lata gry na skrzypcach

236+

Pokazów muzycznych

Muzyk

Lekcje gry na skrzypcach

W wolnym czasie lubię dawać lekcję gry na skrzpcach. Pomagam zarówno począkującym grajkom (w różnym wieku) jak i osobom, które jeszcze lepiej chcą grać. Bez względu na to czy jesteś dzieckiem czy dorosłą osobą chętnie zapraszam na wspólne zajęcia. Na pewno da się podszkolić Twoje umiejętności, a zajęcia indywidualne są kluczowe w tym aspekcie.

W czym mogę pomóc?

Moje usługi

Komponowanie utworów

Twórz swoje własne utwory, które będziesz mógł wykorzystać w jaki sposób zechcesz.

Lekcje gry na skrzypcach

Naucz się jeszcze lepiej grać na skrzpcach. Od podstaw do bycia mistrzem gry.

Występy publiczne

Naucz się jak pokazać i zaprezentować swoje umiejętności. W jaki sposób radzić sobie ze stresem.