Lekcje rysunku online

Dla wszystkich osób, które nie mogą zgłosić się do udziału w kursie prowadzonym bezpośrednio na terenie pracowni, stworzono specjalną wersję kursu rysowania online. Można w nich uczestniczyć zarówno w samodzielnie, jak i również z rodzeństwem, przyjaciółmi, rodziną, czy też innymi osobami. W lekcjach rysunku online można brać udział bez względu na miejsce, w którym aktualnie przebywamy. Ważne jednak, aby było ono odpowiednie do równoczesnego praktykowania rysunku, np. dom, szkoła, domy kultury, świetlice, itp.

Jeśli znasz kogoś, kto może być zainteresowany rysunkiem, koniecznie pamiętaj o tym, aby podzielić się z nim naszymi lekcjami rysunku online. Warto również wziąć pod uwagę to, że wszystkie efekty prac z lekcji rysunku online mogą być przez Was dodawane na profilach społecznościowych z naszym oznaczeniem. Już nie możemy się doczekać wspólnej pracy na lekcjach rysunku Online! 

Kurs rysowania online – krajobraz

Krajobraz i zieleń należą do jednych z najprzyjemniejszych tematów rysunkowych. Przykładem może być jedna z pierwszych lekcji, na której poznasz tajniki odpowiedniego rysowania przyrody. Chwytaj za ołówek i zacznij stawiać swoje pierwsze kroki, rysując otaczający Cię krajobraz.

Lekcje rysunku online – pojedyncze budowle

Architektura przedstawiona za pomocą akwareli jest nie lada wyzwaniem, ale dzięki naszym lekcjom rysunku online, będzie można uporać się z tym nad wyraz wymagającym tematem. Na początku warto stawiać na budynki, które znamy, a najlepiej takie, które otaczają nas na co dzień. Dzięki temu przygotowywany obraz będzie można dopracować nawet w najdrobniejszych szczegółach.

Na wstępie, warto zacząć od przygotowania dokładnego podrysu, który pozwoli lepiej zapanować nad całym obrazem. Następnym krokiem jest etapowe nakładanie kolejnych warstw akwareli. Warto pamiętać o tym, aby nie przechodzić do kolejnego etapu, zanim jeszcze nie ukończymy poprzedniego. Jedno jest pewne, taki rysunek z pewnością da nam mnóstwo radości i zabawy!

Kurs rysowania online – zabudowania

Architektura wielu polskich miast oraz architektura całego świata jest bardzo bliska wielu początkującym artystom. Stąd lekcje rysunku online nie mogłyby się obyć, bez tego tematu. Jest to jednocześnie zaproszenie do wspólnego rysunku, na który z powodzeniem można zdecydować się w plenerze.

Lekcje rysunku online – drzewa

Kolejnym etapem rysunku, z jakim warto się zmierzyć, jest drzewo. Jeśli temat drzew liściastych jest już dawno zrealizowany, warto go kontynuować, ale w nieco innej formie, jaką są np. drzewa iglaste.