Blog

Lekcje rysunku online

Dla wszystkich osób, które nie mogą zgłosić się do udziału w kursie prowadzonym bezpośrednio na terenie pracowni, stworzono specjalną wersję kursu rysowania online. Można w nich uczestniczyć zarówno w samodzielnie, jak i również z rodzeństwem, przyjaciółmi, rodziną, czy też innymi osobami. W lekcjach rysunku online można brać udział bez względu na miejsce, w którym aktualnie przebywamy. Ważne jednak, aby było ono odpowiednie do równoczesnego praktykowania rysunku, np. dom, szkoła, domy kultury, świetlice, itp.Czytaj więcej »Lekcje rysunku online

lekcja gry na skrzypcach

Lekcje gry na skrzypcach- jak zacząć swoją przygodę z tym instrumentem?

  • by

Muzyka, a konkretniej umiejętność gry na jakimś instrumencie to bardzo ciekawa, wręcz pochłaniająca pasja. Bardzo często miłość do muzyki przekazują nam rodzice już w najmłodszych latach naszego życia kierując nas na odpowiednie zajęcia czy wręcz zapisując nas do szkoły muzycznej.… Czytaj więcej »Lekcje gry na skrzypcach- jak zacząć swoją przygodę z tym instrumentem?

Jak grać w zespole?

  • by

Muzyka bardzo często stanowi taki rodzaj zainteresowania, które pochłania czas, ale też sprawia, że nigdy nie możemy się nudzić. Już na samą naukę gry na konkretnym instrumencie trzeba poświęcić sporo czasu, a żeby robić to profesjonalnie, wiele osób podejmuje naukę… Czytaj więcej »Jak grać w zespole?